Erki Aule

Eesti keeles eng

Erki Aule

Bio

Erki Aule on töötanud lavastajana paljudes Eesti teatrites (Estonia, Rakvere, Ugala jt) ning omab ka suurt kogemust erinevate teatraalsete suursündmuste lavastamisel ja ettevalmistamisel. Näitlejana on ta pikka aega tegutsenud Improteatris Impeerium, mille kooseisus on ta lisaks etendustele osalenud ka paljudes firmades ja ettevõtetes erinevat liiki spontaansuse ja koostöö eri vorme arendavate rühmatreeningute läbiviimisel.

Vikipeedia


Teenused

Erki Aule on õhtujuht, erinevate pidulike sündmuste modereerija ja suvepäevade läbiviijana, keda kutsutakse siis, kui on tarvis intelligentset, teravmeelset ja kogemustega tegijat, kelle töökeeleks on eesti või vene keel.

Lisaks saab tellida ka koolitust: Kahe kuni nelja tunnine koolitus hõlmab erinevaid rühmaharjutusi, mis treenivad spontaansust, avatust ja võtavad maha psühholoogilisi blokke. Läbi mänguliste ja teatraalsete harjutuste leiavad osalejad oma loomingulisuse. Suur osa harjutustest põhineb improvisatsioonil ja on seega lõbusad, vahetud ning nende teatraalne vorm annab inimestele võimaluse vabaneda pingetest ja olla vahetu ning otsinguline. Osalejad saavad läbi selle treeningu arendada oma tugevaid külgi ja avastada uusi, leidmaks julgust ja enesekindlust erinevates koostöövormides. Kõik see toimub kogenud teatripraktikute juhendamisel, kellel on pikaajaline kogemus nii teatris, kui ka koolituse valdkonnas.


Kontakt:

E-mail: erkiaule@gmail.com 

Telefon: 5280115


Pildigalerii vaatamiseks klikka pildil

aulelead.jpg


Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.