• pais uudis
  • nancy header
  • header propeller
  • header heini vaikmaa
  • header erkiaule
  • robin koljak header
  • Panter
  • Urmas Salmu
  • Emil Rutiku
  • Hää Om
  • Helin-Mari Arder
  • Hellad Velled
  • Sergei Maasin
  • Seelikukütid
  • Vello Vaher
  • Pavo Raudsepp
  • 2 Quick Start
  • Nancy
  • Propeller
  • Heini Vaikmaa
  • Erki Aule
  • Robin Koljak
  • Panter
  • Urmas Salmu

Eesti keeles eng

Eesti Showmess - Lavale! toimumise aeg ja koht

Avatud 12 kuud ja 24 tundi ööpäevas: www.showmess.ee, sissepääs tasuta

Korraldajad

Eesti Showmessi korraldajad teevad kõik, et mess oleks sisukas ja kasulik nii külastajatele kui eksponentidele. Siin lehel on esitatud korraldajate kontaktandmed. Kui soovid kaasa lüüa Eesti Showmessi korraldamisel, siis võta meiega ühendust info@showmess.ee

Heini Vaikmaa.jpg

Heini Vaikmaa - patroon

heini@eestimessid.ee 


Ɯlar Palm

Ülar Palm

513 1540, palm@eestimessid.ee 
Valdkond: lepingud ja üldkorraldus


Margus Sild

Margus Sild

5309 7110, elekter@showmess.ee 
Valdkond: platsimessi elektrivarustus


Urmas Salmu

Urmas Salmu

517 7974, urmas@eestimessid.ee 
Valdkond: messiraadio ja helindamine


Berit Kivisaar

Berit Kivisaar

524 2000, berit@eestimessid.ee
Valdkond: turundus


Grete Kägo.jpeg

Grete Kägo

5348 6402, grete@eestimessid.ee 
Valdkond: veebiturundus


Kairit Tuhkanen

Kairit Tuhkanen

526 7970, kairit@eestimessid.ee 
Valdkond: TV produktsioon


Raivo TeeƤƤr

Raivo Teeäär

Valdkond: TV ja videoproduktsioon


Sandra RƤtsep

Sandra Rätsep

5656 0202, arved@eestimessid.ee 
Valdkond: arveldused ja raamatupidamine


Druzba
Druzba agentuur

www.druzba.ee 
Valdkond: venekeelne kommunikatsioon


Auris RƤtsep

Auris Rätsep

504 3000, auris@eestimessid.ee 
Valdkond: arendus ja üldkorraldus


Eesti messid OÜ

Registrikood: 12746124
Aadress: Peterburi tee 2c, 11415 Tallinn
Postiaadress: pk 417, 10504 Tallinn
Külastusaadress: Peterburi tee 2c / Ülemiste 3A, II korpus, 1. korrus, 11415 Tallinn
Telefon: 554 3000
E-mail: info@eestimessid.ee
Koduleht: www.eestimessid.ee 

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.