Lavale! Eesti Showmess

Eesti keeles eng

Eesti Showmess - Lavale! toimumise aeg ja koht

Avatud 12 kuud ja 24 tundi ööpäevas: www.showmess.ee, sissepääs tasuta

Korraldajad

Eesti Showmessi korraldajad teevad kõik, et mess oleks sisukas ja kasulik nii külastajatele kui eksponentidele. Siin lehel on esitatud korraldajate kontaktandmed. Kui soovid kaasa lüüa Eesti Showmessi korraldamisel, siis võta meiega ühendust info@showmess.ee

Heini Vaikmaa.jpg

Heini Vaikmaa - patroon

heini@eestimessid.ee 


Ɯlar Palm

Ülar Palm

513 1540, palm@eestimessid.ee 
Valdkond: lepingud ja üldkorraldus


Margus Sild

Margus Sild

5309 7110, elekter@showmess.ee 
Valdkond: platsimessi elektrivarustus


Urmas Salmu

Urmas Salmu

517 7974, urmas@eestimessid.ee 
Valdkond: messiraadio ja helindamine


Berit Kivisaar

Berit Kivisaar

524 2000, berit@eestimessid.ee
Valdkond: turundus


Grete Kägo.jpeg

Grete Kägo

5348 6402, grete@eestimessid.ee 
Valdkond: veebiturundus


Kairit Tuhkanen

Kairit Tuhkanen

526 7970, kairit@eestimessid.ee 
Valdkond: TV produktsioon


Raivo TeeƤƤr

Raivo Teeäär

Valdkond: TV ja videoproduktsioon


Sandra RƤtsep

Sandra Rätsep - Eesti messid OÜ finantsjuht

5656 0202, arved@eestimessid.ee 
Valdkond: arveldused ja raamatupidamine


Katrin_Halanurm_-_veebi.jpg

Katrin Halanurm - Eesti messid OÜ tegevjuht

525 9195, katrin@eestimessid.ee 
Valdkond: üldkorraldus


Auris RƤtsep

Auris Rätsep

504 3000, auris@eestimessid.ee 
Valdkond: arendus ja üldkorraldus


Druzba

Druzba agentuur

www.druzba.ee 
Valdkond: venekeelne kommunikatsioon


Eesti messid OÜ

Registrikood: 12746124
Aadress: Peterburi tee 2, 11415 Tallinn
(T1 Mall of Tallinn, ruum 424/3, korrus 4A)
Telefon: 554 3000
E-mail: info@eestimessid.ee
Koduleht: www.eestimessid.ee


Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.