Lenar Lehtla

Eesti keeles eng

Lenar Lehtla

Bio

Lenar Lehtla = Koolitaja, Konsultant, Baarmen, Jäämeister 

Lenar Lehtla on sündinud 19.03.1986 Tallinnas, töötab kolme ettevõtte tegevjuhi ja osanikuna, põline Laagrikas, hingelt aga maailmarändur. 

Alustas Eestis töötamist 2005. aastal portjeena hotellis Kolm Õde, kelnerina juusturestoranis St. Michel, baarmenina Savoy Boutique Hotellis, õpilasena EHTE-s ja kelnerina restoranis Ribe. Edasi liikus ta 2009. aasta sügisel, kus lendas kolme sõbraga kesk-Ameerikasse, Costa-Ricasse. Kaheksa kuud hiljem avastas ta ennast Miamis, South Beachilt ning hiljem elas Manhattanil, Harlemis. Koduigatsus tõi ta tagasi Eestisse, kuid šokk oli sedavõrd suur, et liikus edasi tööle Soome, Helsingisse. Seal töötas ta A21 ettevõttes, mis oli selle aja üks innovaatilisemaid. 2012. aastal reisis ta Austraaliasse, kus töötas erinevates käsitöö-kokteilibaarides. Aasta hiljem suundus ta tagasi Eestisse, seoses lähedase surmaga. Mõned nädalad hiljem lendas ta sõbraga Itaaliasse, kus pärast kahte nädalat, ebaõnnestunuid tööotsinguid, liikus ta Prantsusmaale, Nizza linna. Pärast poolt aastat parimaid juuste, veine, jäätiseid pidi ta tagasi minema Soome. 

Eestisse jõudis ta 2016. aasta mais, kus avas enda esimese ettevõtte, mis tegeleb teenindussektori koolituste ja konsultatsiooniga. Miks? Ikka selleks, et pakkuda ka kodumaal unustamatuid ja parimaid joogivalmistamise ning tarbimise elamusi. Lenari üheks missiooniks on anda teada, et baaris on õige Käsitööjää kõige alus.

Suurepärase joogi valmistamisel tuleb tähelepanu pöörata igale elemendile - kõik toorained peavad olema parima kvaliteediga, kaasaarvatud jää!


Kontakt

E-mail: lenarlehtla@gmail.com

Telefon: +372 568 62838

Facebook


Video vaatamiseks klikka pildil

 lenaryoutubelead.png

lenaryoutubelead2.png


Pildigalerii vaatamiseks klikka pildil

 lenargaleriilead.jpg


Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.