Panter

Eesti keeles eng

Ladina Showtrupp Panter (Latin-Dance Panter)

Bio

Showtrupp Panter on Eestis mitmetel suurüritustel laineid lööv tantsutrupp. Alates 2010. aastast tegutsev ja iga-aastaselt kasvav tantsuklubi on teiseks koduks paljudele naistele, neidudele ja mudilastele üle kogu Eesti. Põhiliselt toimuvad treeningud Tallinnas, Sakus, Vanamõisas, Kundas, Tapal ja Rakveres.

Pantrite kirg on ladinamuusika ja lavalaudadel väljendavad armastust tantsu vastu. Kaunid ja enesekindlalt seksikad naised tõestavad, et kunagi ei ole hilja alustada tantsuga. Moto - kõik on võimalik, kui väga tahta! Tänu suurele koostöövalmidusele ja tahtele on Pantrid täna paljude korraldajate lemmikud ja esinemisgraafik väga tihe.

Showtrupp Panter asutaja on Rakverest pärit Evely Vaigur, kes õpetab, loob koreograafiad ja showd ise vastavalt sündmuse vajadustele. Igal aastal valmib uus, särtsakas või tundeküllane show. 

Pantrid osalevad arvukatel suurüritustel: Pärnu Grillfest, Tapa Vortsifestival, Retrobest,  Raekoja platsi jõuluturg, erinevatel merepäevadel, Õudusteööl ja Rakvere Kamalammas, veel väga paljudel suurematel ja väiksematel sündmustel. 


Kontakt:

E-mail: latindancepanter@gmail.com 

Telefon: 517 5717


Pildigalerii vaatamiseks klikka pildil

 panterlead.png


Videote vaatamiseks klikka pildil (Hea Toidu Festival - Grillfest 2018)

Pantrid Grillfesti telesaates (2018), algused: 00:13, 05:57, 07:40 ja 22:22.

panterleadvideo.png

Pantrid Tapa XIII Vorstifestivalil: 

pantridvorstlead.png


Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.