Seelikukütid

Eesti keeles eng

Seelikukütid

Bio

Ansambel “Seelikukütid” loodi 1987 naistepäevaks Põlva Tarbijate Kooperatiivi naispere lõbustamiseks – sealt siis mõte esineda meestena. Ajutised asjad pidid kestma ikke kõige kauem!:)

Kuna mängime alati laivis ja kasutame ainult naturaalpille, on meie repertuaargi rahvapärane. Oleme rõhutanud, et erinevalt rahvalauludest viljeleme RAHVA LAULE! Esinenud oleme nii noortele kui vanadele, nii metsas kui rannas, nii saunas kui lossis, nii meestena kui naistena… Kaugemad kontsertreisid on viinud meid korduvalt Soome, Saksamaale, Moskvasse, suvised kontserttuurid aastaid koos ansambliga “MTJ”, Mati Nuude, Luule Komissarovi, Raimo Aasa ja paljude teiste “kõvade tegijatega” Eesti suurtele lavadele.

Kellestki sõltumatu kollektiivina võid meid alati kutsuda oma tähtpäevi ilmestama! Lustikummutid ja transakäru on meil omast käest võtta. Ainuke asi, mida natuke vajame, on ehk privaatsus, sest naiste rünnakute tõttu ei ole habemed ja vuntsid alati ühte tükki jäänud….


Kontakt

Telefon: 5669 0496 (Ester)


Pildigalerii vaatamiseks klikka pildil

seelikukütid3.png


Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.