Urmas Salmu

Eesti keeles eng

Urmas Salmu

Bio

Urmas Salmu on meelelahutusega seotud alates 1982 kui alustas diskorina. Aastakümnete pikkune kogemus erinevates Pärnus eetris olnud raadiotes, viimasena Päikeseraadio tegevjuht ja paljude saadete autor. Juhtinud mitmete suursündmuste läbiviimist ja olnud moderaator. Omab helitehnikaparki, millega saab helindatud enamik suveüritusi ja bände, välja arvatud suurte lavade megaüritused. 

Urmas on tegev nii programmijuhi kui modereerijana, töökeelteks valdavalt eesti keel, aga ei jää hätta ka vene keelega. Senistest eriilmelistest üritustest tasub mainida Väinemare regati kommeteerimist ja Libatse romurallil toimuva edastamist, lisaks Eesti Messide messiraadio ja Hea Toidu Festival - Grillfest ühe lava kultuuriprogrammi koostamine ning juhtimine. 

Urmas Salmu: "Vajadusel toon kohale helitehnika ja koos abilisega teen ka mitmepäevaliste ürituste helindamised. Parema puudumisel, kaasan ka oma valgustehnika või leiame sobiva partneri, kes korvab ka suurema väliekraani puudumise. Pole harvad juhused, kus aitan ürituse korraldajal leida sobivad muusikud või ka sobiva teatritrupi. Võtke julgesti minuga ühendust!"


Kontakt

E-mail: urmas@paikeseraadio.ee

Telefon: 517 7974


Pildigalerii vaatamiseks klikka pildil

urmaslead.jpg


Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.